Na stadionie Stadion MOSiR dnia 2021-09-19 10:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Stal Mielec oraz Raków Częstochowa zakończone wynikiem 0-3

Stal Mielec vs Raków Częstochowa, wynik końcowy 0-3. Dnia 2021-09-19 10:30 na stadionie Stadion MOSiR rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8. Zmierzyły się Stal Mielec oraz Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Mielec oraz Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: I. Lopez 58' 0-1 V. Gutkovskis 80' 0-2 F. Tudor M. Wdowiak 90' 0-3 A. Niewulis

Żółte kartki Stal Mielec: M. Jankowski 5' M. Mak 41' R. Straczek 42' M. Sitek 57'

Żółte kartki Raków Częstochowa: T. Petrasek 22' F. Sturgeon 47' M. Wdowiak 67' F. Sturgeon 68' F. Tudor 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Raków Częstochowa: F. Sturgeon 68'

Główny sędzia meczu - P. Malec. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Gornik Zabrze.

Wielu kibiców z zapałem śledzi poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak M. Jankowski T. Petrasek raz za razem zaserwowały kapitalnym sympatykom wiele niesamowitych emocji. Często natrafiamy na bezlitosne faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, widowiskowe asysty i gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, że są to potyczki statyczne. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Stal Mielec oraz Raków Częstochowa oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion MOSiR.