Cracovia Krakow vs Stal Mielec, wynik meczu 3-3

Cracovia Krakow vs Stal Mielec, wynik końcowy 3-3. Dnia 2021-10-02 13:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow i Stal Mielec.

Pierwsza połowa spotkania między Cracovia Krakow a Stal Mielec zakończyła się 1-3. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

Gole strzelali: S. Hanca 8' 1-0 M. Alvarez M. Sitek 9' 1-1 F. Piasecki M. Mak 22' 1-2 K. Getinger F. Piasecki 45' 1-3 O. Kakabadze 62' 2-3 K. Pestka K. Getinger 77' 3-3

Żółte kartki Cracovia Krakow: M. Rodin 45' F. Loshaj 89'

Żółte kartki Stal Mielec: M. Urbanczyk 7' F. Piasecki 69' K. Koscielny 85'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Wajda, Polska. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Cracovia Krakow stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Radomiak Radom a Stal Mielec zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Lech Poznan.

Coraz częściej oddani fani futbolu z zapałem śledzą fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak M. Rodin M. Urbanczyk stale serwują kapitalnym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Stale obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć zmagania między graczami ligowymi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to mecze nudne. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa. Cracovia Krakow i Stal Mielec oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.