Mecz Warta Poznań vs Stal Mielec, wynik końcowy 0-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Warta Poznań i Stal Mielec wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-10-24 15:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań oraz Stal Mielec.

Gole strzelali:

Żółte kartki Warta Poznań: Łukasz Trałka 90'

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 78'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia spotkania - Krzysztof Jakubik, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Warta Poznań stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Wisla Plock natomiast Stal Mielec z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Lechia Gdansk.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Łukasz Trałka Marcin Flis stale sprawiają własnym wiernym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to zmagania nudne. Obserwujemy przepiękne asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Warta Poznań i Stal Mielec w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.