Piast Gliwice vs Stal Mielec, wynik spotkania: 1-1

Piast Gliwice vs Stal Mielec, wynik końcowy 1-1. W dniu 2021-12-18 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 19 pomiędzy Piast Gliwice a Stal Mielec.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Piast Gliwice i Stal Mielec wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: M. Chrapek 43' 1-0 D. Kądzior K. Hinokio 56' 1-1 F. Piasecki

Żółte kartki Piast Gliwice: Patryk Lipski 23' Kristopher Vida 58' Tom Hateley 63' Jakub Holúbek 70' Michał Chrapek 78'

Żółte kartki Stal Mielec: Michał Gliwa -5' Bozhidar Chorbadzhiyski 39' Mateusz Matras 89' Kamil Koscielny 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Slask Wroclaw natomiast Stal Mielec podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Pogon Szczecin.

Wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Patryk Lipski Michał Gliwa częstokroć zaserwowały kapitalnym entuzjastom futbolu wiele niezapomnianych wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami bywają zajadłe, nie często bywa, iż są to mecze mało interesujące. Regularnie trafiamy na książkowe asysty czy gole, bezwzględne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, aby śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Piast Gliwice i Stal Mielec z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.