Dnia 2022-02-12 14:00 na obiekcie Stadion Miejski im. Henryka Reymana miało miejsce spotkanie Wisla Krakow kontra Stal Mielec zakończone wynikiem 0-1

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wisla Krakow a Stal Mielec wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-02-12 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 21 pomiędzy Wisla Krakow a Stal Mielec.

Gole strzelali: G. Tomasiewicz 11' 0-1 M. Domański

Żółte kartki Wisla Krakow: Enis Fazlagić 37' Konrad Gruszkowski 84'

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 30' Koki Hinokio 55'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter meczu - Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Wisla Krakow zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Olimpia Grudziądz. Kolejno natomiast Stal Mielec zmierzy się z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Jagiellonia.

Mnóstwo fanów z dużym zapałem śledzi pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Enis Fazlagić Arkadiusz Kasperkiewicz stale gwarantują fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, wyjątkowe bramki i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się zagorzałe, nie często bywa, iż są to widowiska mało interesujące. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Wisla Krakow oraz Stal Mielec jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.