Górnik Łęczna - Stal Mielec, wynik meczu: 2-0

Górnik Łęczna - Stal Mielec wynik 2-0. Dnia 2022-02-26 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Górnik Łęczna i Stal Mielec.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Górnik Łęczna a Stal Mielec wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: J. Gol 23' 1-0 D. Gąska 32' 2-0 J. Eyenga-Lokilo

Żółte kartki Górnik Łęczna: Janusz Gol 52' Jason Lokilo 80' Bartosz Rymaniak 84'

Żółte kartki Stal Mielec: Mateusz Żyro 84'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Górnik Łęczna zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Stal Mielec podejmie Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Radomiak Radom.

W dzisiejszych czasach wielu fanów śledzi starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Janusz Gol Mateusz Żyro nierzadko zapewniły wyborowym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Natrafiamy na idealne asysty oraz gole, brutalne faule zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami bywają zaciekłe, rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego też warto śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Górnik Łęczna i Stal Mielec i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Górnik.