Stal Mielec vs Cracovia Krakow, wynik spotkania: 1-2

Stal Mielec vs Cracovia Krakow, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Stal Mielec i Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-01 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stali Mielec odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Stal Mielec a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: K. Pestka 11' 0-1 Rivaldinho S. Hanca 33' 0-2 M. Domański 90' 1-2

Żółte kartki Stal Mielec: Grzegorz Tomasiewicz 31' Krystian Getinger 32' Arkadiusz Kasperkiewicz 76' Marcin Flis 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Kamil Pestka 44' Kamil Pestka 78' Sergiu Hanca 78' Michal Siplak 80' Matej Rodin 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Kamil Pestka 78'

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Wajda, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stal Mielec zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Lech Poznan natomiast Cracovia Krakow podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Radomiak Radom.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Grzegorz Tomasiewicz Kamil Pestka wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Potyczki między graczami bywają zagorzałe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż mecze nas nudzą. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, przechodzące do historii gole oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich iśledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Stal Mielec i Cracovia Krakow i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Stali Mielec.