Dnia 2022-04-08 16:00 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin odbyło się spotkanie pomiędzy Zaglebie Lubin i Stal Mielec zakończone wynikiem 3-1

W dniu 2022-04-08 16:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Lubin i Stal Mielec.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

 

Gole strzelali: O. Zawada 56' 0-1 M. Doležal 71' 1-1 K. Chodyna E. Daniel 79' 2-1 M. Doležal 84' 3-1 T. Pieńko

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Saša Balić 45' Łukasz Lakomy 89'

Żółte kartki Stal Mielec: Oskar Zawada 38' Maksymilian Sitek 50' Przemyslaw Maj 90'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia meczu - Sebastian Krasny, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Stal Mielec zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Legia Warszawa.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi bardzo interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Saša Balić Oskar Zawada raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami ligowymi są nader zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to widowiska drętwe. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, efektowne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc śledzić widowiska sportowe znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.