Dnia 2022-05-15 10:30 na stadionie Stadion Stali Mielec odbył się mecz między Stal Mielec i Slask Wroclaw zakończony wynikiem 1-1

 

Pierwsza połowa meczu między Stal Mielec a Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-05-15 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Stali Mielec rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 33. Zmierzyły się Stal Mielec i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Róbert Pich 16' 0-1 Dennis Jastrzembski Mateusz Matras 90' 1-1 Maciej Domański

Żółte kartki Stal Mielec: Krystian Getinger 54' Maciej Domański 65' Mateusz Matras 83'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Erik Expósito 6' Krzysztof Mączyński 23' Márk Tamás 63' Victor Garcia Marin 81' Petr Schwarz 90' Victor Garcia Marin 90' Waldemar Sobota 90' Fabian Piasecki 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Slask Wroclaw: Victor Garcia Marin 90'

Główny sędzia meczu - Bartosz Frankowski, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Stal Mielec stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu fanów z zaangażowaniem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy jak Krystian Getinger Erik Expósito niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone bramki czy asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Walki między graczami bywają niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to spotkania drętwe. Z tego powodu warto śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Stal Mielec oraz Slask Wroclaw i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Stali Mielec.