Mecz Stal Mielec kontra Radomiak Radom, wynik końcowy 1-1

Dnia 2022-07-25 17:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 2. Zmierzyły się ze sobą Stal Mielec oraz Radomiak Radom.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Mielec i Radomiak Radom wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Dawid Abramowicz 55' 0-1 Thabo Cele Said Hamulic 70' 1-1 Krystian Getinger

Żółte kartki Stal Mielec: Dominykas Barauskas 42' Mikołaj Lebedyński 77'

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 29' Filipe Nascimento 34' Raphael Rossi 72'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stal Mielec stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Lechia Gdansk.

Bardzo często fani śledzą bardzo ciekawe poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Dominykas Barauskas Mateusz Cichocki bardzo często zagwarantowały wyśmienitym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska drętwe. Regularnie obserwujemy idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtą kartką zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich drużyn jak Stal Mielec i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.