Spotkanie Stal Mielec kontra Cracovia Krakow zakończone wynikiem 2-0

Stal Mielec kontra Cracovia Krakow, wynik 2-0. Dnia 2022-08-05 16:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec i Cracovia Krakow.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Mielec i Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: K. Pestka 43' 1-0 M. Domański 59' 2-0

Żółte kartki Stal Mielec:

Żółte kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 44' David Jablonsky 57' Otar Kakabadze 70'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 57'

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Mielec stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Warta Poznań.

Oddani fani śledzą pasjonujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. David Jablonsky wielokrotnie zapewniają wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają zażarte, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż potyczki nudzą fana. Ustawicznie natrafiamy na przechodzące do historii asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Stal Mielec i Cracovia Krakow i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.