Dnia 2022-08-26 18:30 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu miało miejsce spotkanie między Stal Mielec i Legia Warszawa - końcowy wynik 0-1

Stal Mielec - Legia Warszawa, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Mielec a Legia Warszawa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-08-26 18:30 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Stal Mielec i Legia Warszawa.

Gole strzelali: Carlitos López 74' 0-1 R. Pich

Żółte kartki Stal Mielec: Fryderyk Gerbowski 69'

Żółte kartki Legia Warszawa: Bartosz Kapustka 86' Carlitos 90' Josué 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia meczu - Damian Sylwestrzak, Polska. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Stal Mielec stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Jagiellonia. Kolejno natomiast Legia Warszawa z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Fryderyk Gerbowski Bartosz Kapustka częstokroć zaserwowały własnym fanom wiele pozytywnych przeżyć. Walki między drużynami są zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to zmagania drętwe. Bardzo często natrafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką dodające niesamowite wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Stal Mielec oraz Legia Warszawa w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.