Dnia 2022-09-03 13:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu odbył się mecz pomiędzy Stal Mielec i Slask Wroclaw zakończony wynikiem 2-0

Dnia 2022-09-03 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Stal Mielec i Slask Wroclaw.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stal Mielec a Slask Wroclaw wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: S. Hamulic 24' 1-0 F. Gerbowski J. Hyjek 69' 2-0

Żółte kartki Stal Mielec: Fabian Hiszpański 37' Mateusz Matras 82'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patryk Janasik 89'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter meczu to Damian Kos, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Mielec stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Slask Wroclaw z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Warta Poznań.

Bardzo często mnóstwo fanów futbolu śledzi potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Fabian Hiszpański Patryk Janasik nieprzerwanie gwarantują kapitalnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Często obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, brutalne faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często bywa, iż potyczki nie są interesujące. Dlatego też warto śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Stal Mielec oraz Slask Wroclaw jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.