Spotkanie Jagiellonia - Stal Mielec zakończone wynikiem 4-0 dnia 2022-09-12 17:00

Jagiellonia - Stal Mielec, wynik końcowy 4-0.

Po pierwszej połowie meczu między Jagiellonia a Stal Mielec wynik to 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2022-09-12 17:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się Jagiellonia i Stal Mielec.

Gole strzelali: Jesús Imaz 32' 1-0 Marc Gual 37' 2-0 Marc Gual 40' 3-0 Jesús Imaz Jesús Imaz 65' 4-0 F. Černych

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 29' Miłosz Matysik 63'

Żółte kartki Stal Mielec: David Poreba 86'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter meczu - Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Warta Poznań. Kolejno natomiast Stal Mielec z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Taras Romanczuk David Poreba wielokrotnie serwują pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Niesamowite walki między graczami są zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, iż mecze przynudzają. Stale natrafiamy na nieprzepisowe faule, wyśmienite asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Jagiellonia oraz Stal Mielec i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.