Stal Mielec kontra Wisla Plock, wynik meczu - 1-1

Stal Mielec kontra Wisla Plock wynik meczu 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Stal Mielec i Wisla Plock wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-22 13:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Stal Mielec i Wisla Plock.

Gole strzelali: P. Wlazło 19' 1-0 D. Warchoł 90' 1-1 Ł. Sekulski

Żółte kartki Stal Mielec: Bartosz Mrozek 74' Krystian Getinger 82'

Żółte kartki Wisla Plock: Anton Krivotsyuk 13' Mateusz Szwoch 33' Adam Chrzanowski 79'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu - Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Stal Mielec stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań natomiast Wisla Plock zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Bartosz Mrozek Anton Krivotsyuk nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to spotkania mało interesujące. Systematycznie obserwujemy bezwzględne faule, widowiskowe asysty oraz bramki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Stal Mielec i Wisla Plock w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.