Spotkanie Lechia Gdansk - Stal Mielec zakończone wynikiem 1-0

Lechia Gdansk - Stal Mielec 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lechia Gdansk i Stal Mielec zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-10-30 14:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Lechia Gdansk a Stal Mielec.

Gole strzelali: Łukasz Zwoliński 73' 1-0 Ilkay Durmus

Żółte kartki Lechia Gdansk: Łukasz Zwoliński 90' Rafał Pietrzak 90'

Żółte kartki Stal Mielec: Adam Ratajczyk 16' Said Hamulic 45'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Piast Gliwice natomiast Stal Mielec podejmie Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Lech Poznan.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Łukasz Zwoliński Adam Ratajczyk nierzadko zagwarantowały wspaniałym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Trafiamy na przepiękne bramki i asysty, nieczyste faule kończące się czerwonym kartonikiem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to zmagania mało interesujące. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych ioglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Lechia Gdansk i Stal Mielec z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.