Warta Poznań - Stal Mielec, wynik spotkania - 1-1

Dnia 2022-11-11 17:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań oraz Stal Mielec.

Pierwsza część spotkania między Warta Poznań a Stal Mielec zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: S. Hamulic 66' 0-1 J. Grzesik 90' 1-1 M. Szczepański

Żółte kartki Warta Poznań: Niilo Mäenpää 34' Enis Destan 90'

Żółte kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia spotkania - Jaroslaw Przybyl, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Stal Mielec z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Niilo Mäenpää często zaserwowały wyśmienitym miłośnikom futbolu mnóstwo niesamowitych przeżyć. Walki między graczami bywają bardzo zaciekłe, rzadko okazuje się koniec końców, iż są to mecze nudne. Regularnie obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Warta Poznań i Stal Mielec jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.