Na stadionie Stadion Miejski w Mielcu dnia 2023-02-26 11:30 miało miejsce spotkanie Stal Mielec vs Gornik Zabrze: końcowy wynik 0-1

Stal Mielec vs Gornik Zabrze, wynik 0-1. W dniu 2023-02-26 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec i Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie meczu między Stal Mielec a Gornik Zabrze wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Anthony van den Hurk 76' 0-1 Lukas Podolski

Żółte kartki Stal Mielec: Piotr Wlazło 20' Koki Hinokio 69'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jean Jules Mvondo 8' Richard Jensen 28' Emil Bergstrom 51' Damian Rasak 54' Anthony van den Hurk 69' Daniel Bielica 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Stal Mielec stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Gornik Zabrze podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Wisla Plock.

Oddani kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy jak Piotr Wlazło Jean Jules Mvondo wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Systematycznie zdarzają się ostre faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, efektowne asysty i bramki dodające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zmagania między drużynami futbolowymi zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, że są to mecze mało interesujące. To też warto oglądać spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Stal Mielec oraz Gornik Zabrze jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.