Stal Mielec vs Legia Warszawa, wynik meczu 1-3

Legia Warszawa okazała się lepsza od Stali Mielec w meczu 30. kolejki Ekstraklasy rozegranym wczoraj na Stadionie Miejskim w Mielcu. Ostateczny wynik to 1-3 dla gości, choć na przerwę obie drużyny schodziły przy stanie 1-1. Spotkanie odbyło się 28 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00, a teraz przedstawiamy szczegółowe relacje z tej emocjonującej rywalizacji.

Relacja z meczu Stal Mielec - Legia Warszawa

Spotkanie pomiędzy drużynami Stal Mielec a Legią Warszawa odbyło się na Stadionie Miejskim w Mielcu. Emocje sięgały zenitu, gdyż oba zespoły zdeterminowane były zdobyciem kolejnych punktów w ramach Ekstraklasy. Sędzią głównym tego starcia był Damian Sylwestrzak.

Sprawozdanie z meczu

1' - Rozpoczęcie spotkania! Piłkarze Stali Mielec i Legii Warszawa wychodzą na murawę, gotowi do walki o zwycięstwo. Atmosfera na stadionie jest niesamowita, kibice dopingują swoje drużyny od pierwszych minut.

3' - Pierwsza żółta kartka w meczu dla gospodarzy, Krystian Getinger jest karany przez sędziego za faul.

21' - GOOOOL! Legia Warszawa otwiera wynik spotkania! Josué strzela gola po ładnym podaniu, dając prowadzenie swojej drużynie.

20' - Bert Esselink otrzymuje żółtą kartkę za faul w środkowej strefie boiska.

39' - Bramka dla Stali Mielec! Ilia Shkurin wyrównuje wynik po świetnym podaniu Macieja Domańskiego, kibice gospodarzy oszaleli z radości!

68' - Josué z Legii Warszawa otrzymuje żółtą kartkę za niebezpieczne zagranie w środkowej strefie boiska.

76' - Kolejna bramka! Tym razem to Bartosz Kapustka strzela gola dla Legii, odwracając losy meczu na korzyść gości.

84' - Kapustka dostaje żółtą kartkę za opóźnianie gry.

90' - GOOOL! To już trzecie trafienie w meczu, tym razem na konto Legii Warszawa. Maciej Rosołek ustala wynik na 1-3, zapewniając swojej drużynie pełną pulę punktów.

Koniec meczu! Legia Warszawa odnosi zwycięstwo 3-1 nad Stalą Mielec. Po emocjonującym starciu, to goście cieszą się z trzech punktów na wyjeździe.

Po tym spotkaniu Stal Mielec czekają kolejne trudne mecze z Jagiellonią, Górnikiem Zabrze i Pogonią Szczecin, natomiast Legia Warszawa zmierzy się z Radomiakiem Radom, Lechem Poznań oraz Wartą Poznań.