Mecz Stal Mielec vs Gornik Zabrze, wynik 1-2

Stal Mielec vs Gornik Zabrze wynik 1-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Stal Mielec a Gornik Zabrze wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-02-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Stal Mielec oraz Gornik Zabrze.

Gole strzelali: G. Tomasiewicz 45' 1-0 B. Nowak 52' 1-1 L. Podolski 85' 1-2

Żółte kartki Stal Mielec: Grzegorz Tomasiewicz 34' Arkadiusz Kasperkiewicz 54'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Krzysztof Kubica 14' Dariusz Pawłowski 30' Adrian Gryszkiewicz 43' Rafał Janicki 54' Alasana Manneh 80'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Stal Mielec stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Górnik Łęczna a Gornik Zabrze z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Raków Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów śledzi starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Grzegorz Tomasiewicz Krzysztof Kubica raz za razem zapewniły fantastycznym fanom wiele wrażeń. Stale obserwujemy brutalne faule, idealnie wyliczone bramki i asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy graczami są bardzo nieustępliwe, nie często bywa, że są to zmagania drętwe. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Stal Mielec i Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion MOSiR.