Wisla Plock kontra Stal Mielec, wynik meczu: 3-0

Wisla Plock kontra Stal Mielec 3-0. Dnia 2022-05-21 15:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock i Stal Mielec.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wisla Plock i Stal Mielec zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: A. Pawlak 37' 1-0 Jorginho F. Lesniak 73' 2-0 M. Kolar 86' 3-0 D. Warchoł

Żółte kartki Wisla Plock: Damian Michalski 24' Piotr Tomasik 65' Mateusz Szwoch 68'

Żółte kartki Stal Mielec: Maksymilian Sitek 18'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter meczu - Piotr Urban, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisla Plock stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Stal Mielec z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy jak Damian Michalski Maksymilian Sitek nieustannie gwarantują wyśmienitym fanom mnóstwo niesamowitych emocji. Obserwujemy bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, że mecze nas męczą. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Wisla Plock i Stal Mielec jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.