Dnia 2023-04-17 17:00 na obiekcie Stadion Miejski w Mielcu odbyło się spotkanie Stal Mielec kontra Miedz Legnica - końcowy wynik 1-1

Stal Mielec kontra Miedz Legnica zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza część spotkania między Stal Mielec i Miedz Legnica zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-04-17 17:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Stal Mielec a Miedz Legnica.

Gole strzelali: Chuca 57' 0-1 Koldo Obieta M. Matras 90' 1-1 Leândro

Żółte kartki Stal Mielec: Bartłomiej Ciepiela 47' Fabian Hiszpański 51' Alex Vallejo 77' Alex Vallejo 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: Dawid Drachal 10' Kamil Drygas 52' Dimitar Velkovski 70' Chuca 82'

Czerwone kartki Stal Mielec: Alex Vallejo 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Polska. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stal Mielec stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Lechia Gdansk natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin.

Dzisiaj wierni fani śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Bartłomiej Ciepiela Dawid Drachal częstokroć zagwarantowały swoim miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zmagania między zawodnikami ligowymi są niezwykle nieustępliwe, rzadko okazuje się definitywnie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Systematycznie zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką, książkowe asysty czy gole dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Stal Mielec i Miedz Legnica z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.