Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-11-03 19:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Jagiellonia oraz Stal Mielec - wynik 4-0

W najnowszym spotkaniu Ekstraklasy drużyna Jagiellonii podejmowała Stal Mielec na własnym stadionie. Od samego początku gospodarze narzucili swoje warunki, osiągając zdecydowaną przewagę. Już na przerwę schodzili z dwoma bramkami przewagi. Ostatecznie, po pełnym zaangażowania widowisku, Jagiellonia pokonała przeciwnika 4-0. Wieczór 3 listopada był niezapomniany dla kibiców, którzy zgromadzili się na Stadionie Miejskim, aby cieszyć się z doskonałej postawy swojej drużyny. Sędzią tego spotkania był Szymon Marciniak z Polski.

Jagiellonia vs Stal Mielec 4-0: Dominacja gospodarzy na Stadionie Miejskim

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Jagiellonia a Stal Mielec nie pozostawił wątpliwości co do przewagi gospodarzy. Spotkanie to miało miejsce na Stadionie Miejskim w ramach 14. kolejki Ekstraklasy. Jagiellonia zdominowała rywali, osiągając imponujący wynik 4-0.

Dominacja gospodarzy

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 19. minucie K. Hansen zapewnił prowadzenie Jagiellonii, zdobywając pierwszego gola po asyście D. Marczuka. Jeszcze przed przerwą B. Wdowik podwyższył wynik na 2-0. Mecz ponownie ożył w 79. minucie, gdy M. Matras trzecim trafieniem zwiększył przewagę gospodarzy. W 83. minucie B. Wdowik zdobył swoją drugą bramkę tego wieczoru, ustalając wynik na 4-0.

Kartki i sędzia

Spotkanie nie obyło się bez kartek, przyznano żółte kartki dla Dominika Marczuka z Jagiellonii oraz Rafaela Santosa i Berta Esselinka z drużyny przeciwnej. Sędzią tego meczu był Szymon Marciniak z Polski.

Początek serii

Następne mecze dla Jagiellonii to starcia z Resovią Rzeszów, Koroną Kielce i Piastem Gliwice. Stal Mielec zmierzy się z Garbarnią Kraków, Górnikiem Zabrze oraz Pogonią Szczecin.