Mecz Pogon Szczecin kontra Stal Mielec zakończony wynikiem 2-3

Mecz pomiędzy drużynami Pogon Szczecin oraz Stal Mielec zakończył się wynikiem 2-3. Spotkanie, które odbyło się 25 listopada 2023 roku o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera było częścią 16. kolejki Ekstraklasy. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Pogoni 2-1, jednak ostatecznie to drużyna Stali Mielec odniosła zwycięstwo.

Pogon Szczecin przegrywa z Stal Mielec 2-3

Mecz pomiędzy drużynami Pogon Szczecin a Stal Mielec odbył się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera w ramach 16. kolejki Ekstraklasy. Sędzią głównym spotkania był Krzysztof Jakubik z Polski. W zaciętym meczu to goście z Mielca odnieśli zwycięstwo wynikiem 3-2.

W 6. minucie to Stal Mielec wyszła na prowadzenie po golu I. Shkurina, który wykorzystał asystę A. Jaunzema. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli, kiedy to V. Bichakhchyan w 21. minucie doprowadził do wyrównania po asyście K. Grosickiego. Chwilę później E. Koulouris wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie Pogoni Szczecin.

Po przerwie to ponownie I. Shkurin zapisał się na listę strzelców, doprowadzając do wyrównania 2-2 w 55. minucie. Ostateczny cios dla gospodarzy zadał jednak M. Matras, który zdobył bramkę na 3-2 dla Stali Mielec w 84. minucie.

Warto zaznaczyć, że Marco Ehmann otrzymał żółtą kartkę w 42. minucie. Żadna z drużyn nie zanotowała czerwonej kartki w tym spotkaniu.

Następne mecze dla Pogon Szczecin to starcia z Gornikiem Zabrze, a dla Stali Mielec z ŁKS Łódź.