Na stadionie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz między Radomiak Radom i Stal Mielec zakończony wynikiem 1-1

 

Pierwsza połowa meczu między Radomiak Radom i Stal Mielec zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-03-20 11:30 na stadionie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom i Stal Mielec.

Gole strzelali: Oskar Zawada 44' 0-1 Grzegorz Tomasiewicz Karol Angielski 76' 1-1

Żółte kartki Radomiak Radom:

Żółte kartki Stal Mielec: Oskar Zawada 25' Mateusz Żyro 40' Maksymilian Sitek 68' Krystian Getinger 90' Damian Primel 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Radomiak Radom stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Stal Mielec zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań.

Coraz częściej kibice śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Oskar Zawada wielokrotnie sprawiają kapitalnym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Stale zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, niezwykłe gole i asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania między graczami ligowymi bywają bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to mecze nudne. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Radomiak Radom i Stal Mielec jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.