Na stadionie Stadion Miejski w Mielcu miał miejsce mecz pomiędzy Stal Mielec i Radomiak Radom zakończony wynikiem 2-0

Stal Mielec - Radomiak Radom 2-0. W dniu 2023-08-25 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Stal Mielec a Radomiak Radom.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Stal Mielec i Radomiak Radom zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: B. Esselink 22' 1-0 K. Getinger Ł. Gerstenstein 45' 2-0 K. Hinokio

Żółte kartki Stal Mielec: Koki Hinokio 31' Marco Ehmann 42' Łukasz Gerstenstein 46'

Żółte kartki Radomiak Radom: Luizão 78' Jan Grzesik 84'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter spotkania - Karol Arys, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Mielec zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Lech Poznan. Kolejno natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Puszcza Niepołomice.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani futbolu śledzą fascynujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Koki Hinokio Luizão nieustannie sprawiają swoim stałym fanom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami są nader bezkompromisowe, nie często bywa, że są to spotkania drętwe. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, wspaniałe gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Stal Mielec i Radomiak Radom oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.