Mecz między Ruch Chorzów i Stal Mielec zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-09-01 18:30

Dnia 2023-09-01 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się Ruch Chorzów i Stal Mielec.

Po pierwszej połowie meczu między Ruch Chorzów oraz Stal Mielec wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: D. Szczepan 18' 1-0 F. Starzyński I. Shkurin 45' 1-1

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Żółte kartki Stal Mielec: Leândro 51' Krystian Getinger 63' Piotr Wlazło 81'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Ruch Chorzów stawi czoła Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Legia Warszawa II. Kolejno natomiast Stal Mielec z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Odra Opole.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów śledzi ekscytujące potyczki ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Leândro raz za razem zagwarantowały wyśmienitym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Często obserwujemy wyśmienite gole czy asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki między drużynami okazują się zażarte, nie często bywa, że są to potyczki drętwe. Zachęcamy, żeby śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Ruch Chorzów oraz Stal Mielec i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.